Paraiškų finansavimui rengimas

Kokybiškai parengta paraiška - sėkmingo projekto pamatas


Mūsų įstaiga rengdama projektų paraiškas taiko mūsų pačių sukurtą projektų rengimo metodiką-algoritmą. Visi mūsų parengti projektai gavo paramą ir pateko tarp pirmųjų 25 daugiausiai balų surinkusių projektų iš visų 158 pateiktų paraiškų. Dvi iš minėtų paraiškų pateko tarp 5 daugiausiai balų surinkusių projektų paraiškų. Todėl esame užtikrinti savo metodikos veiksmingumu - pirmojo kvietimo rezultatai kalba patys už save. Kviečiame kreiptis į mus dėl Jūsų planuojamo projekto paraiškos, ir suteiksime platesnę informaciją.

 

Siekiant finansinės paramos pagal 2014-2020 m. INTERREG V-A Latvijos ir Lietuvos programą (pagrindinį programos dokumentą rasite čia) būtina pateikti pilnai užpildytą projekto paraišką, kurią sudaro:

  1.        Patvirtinimo raštas (privalomai pateikiamas paštu arba pristatant į Jungtinį sekretoriatą);
  2.        Paraiškos forma (anglų kalba, pildoma internete naudojant eMS programą);
  3.        Paraiškos priedai.

 

Paraiška pildoma prisijungiant ir užsiregistruojant sistemoje, pildoma eMS programa. Paraiškų teikimo per eMS sistemą instrukciją anglų kalba rasitečia.

Paramos lėšomis leidžiama finansuoti paraiškos parengimo išlaidas (1 000,00 Eur).

 

Dėl paraiškos rengimo galite kreiptis telefonu arba elektroniniu paštu info@latlit.lt. Mūsų įstaigos darbuotojai yra sukaupę didelę ir ilgalaikę darbo patirtį rengiant dokumentaciją tarptautinių fondų paramos gavimui. Turime didelę patirtį rengiant paraiškas ir pridedamą dokumentaciją pagal Interreg Lietuva-Lenkija, Latvija-Lietuva, Norvegijos ir EEE finansinio mechanizmo, ES, Interreg Baltijos jūros ir kitų paramos fondų reikalavimus.

 

Dėl paraiškos parengimo ir pridedamos dokumentacijos rengimo paslaugų galite kreiptis telefonu 8-602-39458 arba telefonu Vilniuje 8-5-2643663.