Apie Mus

Mūsų organizacija


Įvairias organizacijas paramos gavimo klausimais konsultuojame jau daugiau nei 12 metų, ir per šį laiką esame sukaupę praktiką, kuria mielai su Jumis pasidalinsime rengiant ir įgyvendinant Jūsų Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo programos projektą. Nuo veiklos pradžios esame padėję įgyvendinti daugiau nei 200 projektų, iš kurių didžioji dalis – konkursiniai projektai, finansuojami Latvijos-Lietuvos bendradarbiavimo programos, kitų Interreg programų, Norvegijos ir EEE finansinių mechanizmų, Šveicarijos bendradarbiavimo programos ir kt. fondų.

 


Tai kur kas daugiau nei tik statistiškai įgyvendinti projektai, didžiąja dalimi atvejų tai – ir ženklus indėlis į vietos bendruomenes, aktyvų jaunimą, rūpinimąsi pažeidžiamų socialinių grupių interesais, bendrą gyvenimo kokybės gerinimą ar tiesiog vietos infrastruktūros ir paslaugų kokybės pagerinimą.

 


UAB Verslo projektavimo centras ir įmonės steigėjai turi sukaupę didelę konsultavimo paslaugų teikimo ir projektų įgyvendinimo patirtį. Dirbame siekdami klientų viziją paversti apčiuopiamais ir reikšminagais nuveiktais darbais.

 

Pagarbiai,
Mindaugas Samoška